Obchodní podmínky

 

1. Jak objednat

        * objednávat můžete jak v našem e-shopu tak e-mailem. V obou případech Vás budeme v co nejkratší době informovat telefonem nebo e-mailem, kdy a jak bude Vaše objednávka vyřízena. Zboží objednané do 10.00 hodin dopoledne posíláme týž den, neboť veškeré nabízené zboží v našem e-shopu máme skladem. U objednávek po 10.00 hodině nemůžeme zaručit doručení druhý den, ale budeme Vás informovat o stavu zakázky. V případě objednávání jiných artiklů Vás budeme průběžně informovat o stavu objednávky. Před nákupem doporučujeme konzultovat s našimi prodavači informace o výrobku (každý výrobce má jiné velikosti u bot, textilu atd.)

2. Způsoby platby

          *  pro zaplacení zboží můžete využít dobírky nebo platbu bankovním převodem. Při platbě dobírkou platíte přímo řidiči přepravní služby GEIS. Platba předem na bankovní účet je na číslo účtu 5066291309/0800 - Česká spořitelna. Jakmile si budeme 100% jisti, že zboží máme pro Vás nachystané, budou Vám zaslány všechny potřebné údaje k platbě. Po připsání částky na účet vám zboží okamžitě zašleme.

        * Další možností je platba přímo v naší kamenné prodejně v Turnově při odběru zboží - hotově nebo platební kartou.

3. Cena dopravy

      * k přepravě zboží využíváme přepravní službu GEIS Parcel CZ, s.r.o.

       * Nákup na 3000,- Kč se Vám neprodraží, neboť máte dopravu zdarma - platí po ČR

         * Cena poštovného s dobírkou u nákupu do 2999,- Kč je 129,- Kč - platí po ČR

         * Tyto ceny platí u standartních velikostí balíků. Nadměrné velikosti balíků budou řešeny individuálně se zákazníkem a podle ceníku přepravní společnosti GEIS.

4.  Reklamace

        * vyskytne-li se u zakoupeného zboží v záruční době vada, má zákazník nárok tuto vadu reklamovat. Za vadu nelze považovat změnu zboží, která vznikla v důsledku jeho opotřebení, nesprávného používání, nevhodné údržby nebo jakéhokoli poškození kupujícím. Zaruční doba na spotřební zboží je 24 měsíců od převzetí zboží kupujícím, pokud není stanoveno jinak. Místem pro uplatnění reklamace je prodejce - STANĚK SPORT, Hluboká 140, Turnov 511 01. Spolu se zbožím nezapomeňte přiložit kopii faktury nebo daňového dokladu. Reklamaci je povinnen kupující uplatnit ihned po zjištění vady, aby mohla být správně a včas vyřízena. Reklamované zboží bude přijato k reklamaci pouze vyčištěné a prodávající nepřebírá žádné zásilky na dobírku, není-li domluveno jinak. Reklamace musí být vyřízena nejpozději do 30-ti kalendářních dnů od přijetí zboží, pokud se prodávající s kupujicím nedohodli na delší lhůtě.

5. Vrácení nebo výměna zboží

         * vrácení nebo výměnu zboží má kupující právo učinit do 14-ti dní po doručení balíku. 14-ti dny se rozumí následující den od doručení balíku (včetně sobot, nedělí a svátků). Vrátit lze pouze neporušené, nepoužité, nepoškozené zboží v originálním obalu.

             * zboží s originální fakturou nebo daňovým dokladem zasílejte na adresu - STANĚK SPORT, Hluboká 140, Turnov 511 01

          * při zasílání zabalte zboží tak, aby nedošlo k jeho poškození

             * zboží nezasílejte na dobírku, pokud nebude domluveno jinak

          * výměnu zboží provedeme v co nejkratším možném termínu

6. Dárkové poukazy

         * poukaz Vám zhotovíme na míru (částka, tvar, text). Můžeme Vám ho zaslat na dobírku, po zaplacení na účet nebo si ho můžete vyzvednou v naší kamenné prodejně v Turnově. Poukaz nejde rozdělit na více nákupů, proto volte poukazů více s menší hodnotou. 

7.  Možnost chyb

         * přes veškerou snahu a pečlivost se může stát překlep v názvu, specifikaci výrobku, ceně, obrázku nebo jiné údaje. Nemůžeme proto garantovat 100% správnost obsahu e-shopu. I proto před odesláním zboží s každým zákazníkem telefonicky nebo e-mailem doladíme podrobnosti.

8. Ochrana osobních údajů

         * provozovatel tohoto e-shopu získává se souhlasem zákazníků osobní údaje - jméno, adresu, telefon, e-mail. Tyto údaje slouží k dalším budoucím objednávkám. Po souhlasu může dodavatel sdělovat e-mailem nebo telefonem novinky, nabídky atd. Osobní údaje zákazníka nepředává dodavatel žádné další osobě, pouze přepravní společnosti GEIS Parcel CZ, s.r.o., která zajišťuje dodávku Vašeho zboží.